headerphoto

Outsourcing personalny i przemysłowy

    SanTa-EKO świadczy usługi outsourcingu dla wybranych Partnerów. Usługi te mają dwojaki charakter:

  • outsourcing przemysłowy - obsługa zakładów przemysłowych
    SanTa-EKO jest jednym z partnerów Pilkington Polska Sp. z o.o. w Sandomierzu. Prowadzi na terenie Huty Szkła gospodarkę energetyczną, zabezpiecza produkcję szkła hartowanego i uzdatnia wodę w procesach technologicznych Huty. SanTa-EKO ściśle współpracuje z Pilkington Automotive Poland sp. z o.o.

  • outsourcing personalny
    SanTa-EKO jest partnerem Schollglas Polska Sp. z o.o. w Sandomierzu w zakresie outsourcingu personalnego. Pracownicy zatrudnieni w SanTa-EKO świadczą pracę dla Schollglas Polska sp. z o.o. uczestnicząc w produkcji szkła płaskiego obrobionego i wyrobów ze szkła płaskiego.   SanTa-EKO prowadzi również działalność outsourcingową w zakresie gospodarki odpadami polegającej na kompleksowym prowadzeniu spraw zagospodarowania odpadów począwszy od tworzenia planów i programów gospodarki odpadami, przez odbiór odpadów i zagospodarowanie odpadów, po prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.

  Jest to oferta skierowana do Firm i Instytucji. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przekazaniem nam tego obszaru funkcjonowania Waszej Firmy lub Instytucji - zapraszamy. Nasze doświadczenie w branży oraz w działalności outsourcingowej na pewno pozwoli na realizację usługi na najwyższym poziomie, a Państwo zyskacie czas na prowadzenie kluczowej dla Was działalności.


                                                                     Powrót