Administrowanie i Zarządzanie Jeziorem Tarnobrzeskim

SanTa-EKO Sp. z o. o. tworząc konsorcjum wspólnie z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Staszowie Spółka Gminy z o.o. w sezonie `2023 zarządza Jeziorem Tarnobrzeskim.

W ramach Konsorcjum firm administrujemy obiektem, dbamy o czystość i porządek, infrastrukturę techniczną, utrzymujemy w czystości obiekty sanitarne, parkingi, dbamy o tereny zielone. Utrzymujemy w czystości plaże oraz tereny przyległe.

Więcej na temat Jeziora Tarnobrzeskiego można przeczytać tutaj:

Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę części działki oznaczonej nr ewidencyjnym 101/5, położonej przy ulicy Żeglarskiej obręb Kajmów – Jezioro Tarnobrzeskie (lokalizacja A2)

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę części działki oznaczonej nr ewidencyjnym 101/5, położonej przy ulicy Żeglarskiej obręb Kajmów – Jezioro Tarnobrzeskie (lokalizacja A2), stanowiącej własność Miasta Tarnobrzeg zabudowanej budynkiem wielofunkcyjnym, który przeznaczony jest do oddania w dzierżawę z przeznaczeniem pod działalność handlowo – usługową na okres 10 lat

Treść ogłoszenia oraz pozostałe dokumenty można przeczytać tutaj:

Ogłoszenie o przetargu

Oświadczenie

Umowa

RODO