Misja

Czyste środowisko, szczęśliwi ludzie, przyroda uwolniona od odpadów, usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy polską, lokalną firmą działająca w branży gospodarki odpadami i outsourcingu przemysłowego.
Jaka jest główna motywacja naszych działań? To czyste środowisko i szczęśliwi ludzie.

Pracujemy dla naszych klientów i dla naszego wspólnego domu – Ziemi. Dbamy o niego, bo innego nie będziemy mieli.

Profil firmy

SanTa-EKO to firma, która od 1996r. aktywnie propaguje ochronę środowiska naturalnego i postawy proekologiczne, stwarzając jednocześnie warunki i możliwości do podejmowania konkretnych działań.

Siedziba firmy mieści się w Sandomierzu. Zasięgiem działania obejmujemy przede wszystkim województwo świętokrzyskie i podkarpackie, jednak nasze usługi często wykraczają poza granice tych województw. Niewielki oddział SanTa – EKO pracuje także w Czechowicach – Dziedzicach w województwie śląskim

Najważniejsza dziedzina naszej działalności to gospodarka odpadami, zarówno tymi „zwykłymi”, komunalnymi od odbiorców indywidualnych, mieszkańców jak i tymi o zdecydowanie większej masie i ciężarze gatunkowym – odpadami przemysłowymi, poinwestycyjnymi, niebezpiecznymi. Odbieramy gruz, likwidujemy azbest, organizujemy i wywozimy wszelkie odpady. Z naszych usług korzystają mieszkańcy, samorządy i firmy. Każdy kto tylko ma takie życzenie, może z nami w sposób całkowicie bezpieczny i profesjonalny pozbyć się odpadów.

Od 28 lat współtworzymy rynek gospodarki odpadami w Polsce. Jesteśmy jedną z tych firm prywatnych, które mogą pochwalić się ugruntowaną pozycją na rynku.

W sposób szczególny marka SanTa-EKO jest rozpoznawalna w najbliższym nam regionie tj. na terenie woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego. Jest to dla nas niezmiernie ważne. Jesteśmy stąd i zawsze najważniejszy będzie dla nas nasz region i jego mieszkańcy. Takie zakorzenienie okazało się już wielokrotnie lekiem na otaczająca nas zewsząd tymczasowość, stanowiło i stanowi dla naszych kontrahentów najlepszą referencję wiarygodności.

Przez lata działalności rozwinęliśmy także ofertę outsourcingu przemysłowego, Współpracujemy w tego typu działalności z dużymi partnerami m.in. z branży automotive. Idzie to w parze z rosnącym trendem specjalizacji w biznesie. Jeśli nie chcesz brać na siebie spraw związanych z hydrauliką, elektryką, utrzymaniem terenu swojego zakładu, w Twojej działalności są prace, które chciałbyś powierzyć specjalistycznej firmie – skontaktuj się z nami.

Należymy do: