Obiór odpadów z remontów i budów

Każdy kto przeprowadzał remont wie, ile trudnych i zmasowanych odpadów pozostaje po fakcie. Niekiedy są upychane po kątach i trwają tak latami strasząc nas i wystawiając na próbę nasze zdolności do dostrzegania tylko tego, co chcemy dostrzegać.

Lepiej pozbyć się ich wszystkich i zakończyć sprawę remontu całkowicie. Straszące gruzy, materiały izolacyjne, płachty foliowe, stosy wiaderek po farbach i worków po materiałach budowlanych, listewki, skrawki, obrzynki to może być prawdziwe utrapienie, ale nie z nami!

Doradzimy, jak przygotować i spakować odpady, co można wyrzucić razem, a czego nie można pomieszać, dobierzmy odpowiedni pakiet ofertowy i rozwiążemy problem.

Oferujemy odbiór odpadów poremontowych w kontenerach, a także w workach typu BIGBAG.

Obsługujemy również duże budowy i remonty obiektów handlowych, przemysłowych, dróg i innych inwestycji. Plan odbiorów, wielkości kontenerów dostosowujemy do specyfiki danej inwestycji. Pomagamy klientom optymalizować koszty poprzez fachowe doradztwo, a dzięki naszej kompleksowej ofercie i posiadanym decyzjom na odbiór odpadów pochodzenia przemysłowego, w tym niebezpiecznych, umożliwiamy klientom w pełni ekologiczne zarządzanie strumieniem powstających podczas inwestycji odpadów.